KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 12.8.2018, vip on 10.8.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ1-7. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A

Tulokset

1. Helppo B (30/30)

1. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
2. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
3. matty (VRL-00816) - Filli-Vanilli VH18-018-1151
4. July (VRL-13498) - Kiaratsa Krote VH15-052-0062
5. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
6. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
7. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmo
8. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
10. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
12. Jaana K. (VRL-03669) - Armando PIC VH11-033-0017
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
14. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
15. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
17. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
18. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
19. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
20. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
21. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
22. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
23. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
24. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
25. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
26. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Asbjörn
27. Jaana K. (VRL-03669) - Nimule Napalm Must
28. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
29. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602

2. Helppo B (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
2. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
4. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
5. Jaana K. (VRL-03669) - Tóc Fasgadair VH15-017-0311
6. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
7. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
9. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
10. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
11. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
12. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
13. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
16. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink VH18-018-0714
18. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
19. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
20. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
21. July (VRL-13498) - Nedrana VH15-010-0076
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
23. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
24. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
26. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
27. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
28. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
29. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
30. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013

3. Helppo A (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
2. Heimo (VRL-03270) - Roo
3. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
6. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
7. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uiva
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
9. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
10. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
11. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
12. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
13. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
14. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
16. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
17. Jaana K. (VRL-03669) - Mörkövaaran Ninnina
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
19. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
20. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
23. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
25. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
26. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Turhantarkka
27. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
28. Jaana K. (VRL-03669) - Syrjän Verililja
29. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
30. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor

4. Helppo A (30/30)

1. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri
2. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
3. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
4. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surumurhe
7. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
8. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Kotitonttu
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
10. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
11. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
12. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
13. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
15. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
16. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
17. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
18. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
19. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
22. Heimo (VRL-03270) - Roo
23. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka
24. matty (VRL-00816) - Lorun Pikku-Pulla
25. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
26. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
27. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
28. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
30. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka