KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 13.8.2018, vip on 10.8.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ1-7. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A

Tulokset

1. Helppo B (30/30)

1. Jaana K. (VRL-03669) - Nimule Napalm Must
2. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Asbjörn
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
5. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
6. July (VRL-13498) - Kiaratsa Krote VH15-052-0062
7. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
8. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
9. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
10. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
11. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
12. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
13. Jaana K. (VRL-03669) - Armando PIC VH11-033-0017
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
16. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
17. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
18. matty (VRL-00816) - Filli-Vanilli VH18-018-1151
19. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
20. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmo
22. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
23. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
25. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
26. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
27. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
28. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
29. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
30. Jannica (VRL-04799) - Wenezia

2. Helppo B (30/30)

1. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
2. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
3. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
4. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
5. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
6. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
7. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
8. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
9. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
10. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
11. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
12. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
14. July (VRL-13498) - Nedrana VH15-010-0076
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
16. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
18. Jaana K. (VRL-03669) - Tóc Fasgadair VH15-017-0311
19. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
20. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
21. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
22. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink VH18-018-0714
24. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
25. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
27. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
28. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
29. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286

3. Helppo A (30/30)

1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
2. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
3. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
5. Jaana K. (VRL-03669) - Mörkövaaran Ninnina
6. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uiva
9. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
11. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
12. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
13. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
14. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Turhantarkka
15. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
16. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
18. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
19. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
20. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
21. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
22. Jaana K. (VRL-03669) - Syrjän Verililja
23. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
24. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
26. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
27. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
28. Heimo (VRL-03270) - Roo
29. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
30. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002

4. Helppo A (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
2. Heimo (VRL-03270) - Roo
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
4. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
5. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
6. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
7. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
8. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri
9. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
10. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
12. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka
13. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
14. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
15. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
17. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
19. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
20. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
21. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Kotitonttu
22. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
23. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surumurhe
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
26. matty (VRL-00816) - Lorun Pikku-Pulla
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
28. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
29. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
30. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie