KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 14.8.2018, vip on 10.8.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ1-7. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A

Tulokset

1. Helppo B (30/30)

1. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
2. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
3. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
4. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
5. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmo
6. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Asbjörn
7. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
9. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
10. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
11. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
12. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
13. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
14. matty (VRL-00816) - Filli-Vanilli VH18-018-1151
15. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602
18. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
19. Jaana K. (VRL-03669) - Nimule Napalm Must
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
23. July (VRL-13498) - Kiaratsa Krote VH15-052-0062
24. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
25. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
26. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
27. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
28. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
29. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
30. Jaana K. (VRL-03669) - Armando PIC VH11-033-0017

2. Helppo B (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
3. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
6. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
7. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
8. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
9. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
10. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
11. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
12. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
13. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
14. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
15. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
16. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
18. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
19. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
21. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
22. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
23. Jaana K. (VRL-03669) - Tóc Fasgadair VH15-017-0311
24. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
25. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink VH18-018-0714
27. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
28. July (VRL-13498) - Nedrana VH15-010-0076
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
30. JP (VRL-01948) - Idya Icarus

3. Helppo A (30/30)

1. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
2. Jaana K. (VRL-03669) - Syrjän Verililja
3. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
7. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
8. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
10. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
11. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
12. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
13. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
15. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
16. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
17. Heimo (VRL-03270) - Roo
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
19. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uiva
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
22. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
23. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
24. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
25. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
26. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
27. Jaana K. (VRL-03669) - Mörkövaaran Ninnina
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
29. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
30. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Turhantarkka

4. Helppo A (30/30)

1. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
2. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
3. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
5. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
7. matty (VRL-00816) - Lorun Pikku-Pulla
8. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
9. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
10. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
11. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
12. Heimo (VRL-03270) - Roo
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
14. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
17. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
18. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
19. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
20. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
21. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
22. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
24. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
25. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Kotitonttu
26. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
27. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surumurhe
30. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319