KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 15.8.2018, vip on 10.8.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ1-7. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A

Tulokset

1. Helppo B (30/30)

1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
2. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
3. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602
5. Jaana K. (VRL-03669) - Armando PIC VH11-033-0017
6. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
7. Jaana K. (VRL-03669) - Nimule Napalm Must
8. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
9. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
10. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
12. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
13. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
14. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
15. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
16. July (VRL-13498) - Kiaratsa Krote VH15-052-0062
17. matty (VRL-00816) - Filli-Vanilli VH18-018-1151
18. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
19. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
20. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Asbjörn
21. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
23. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
24. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
25. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmo
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
29. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
30. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092

2. Helppo B (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
2. July (VRL-13498) - Nedrana VH15-010-0076
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
4. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
5. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
6. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
7. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
8. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
9. Jaana K. (VRL-03669) - Tóc Fasgadair VH15-017-0311
10. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
11. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
13. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
15. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
16. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
17. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
18. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
20. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
21. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
24. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
26. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
27. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
28. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
29. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink VH18-018-0714

3. Helppo A (30/30)

1. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
2. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
4. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Turhantarkka
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
6. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
7. Jaana K. (VRL-03669) - Mörkövaaran Ninnina
8. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
9. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
13. Heimo (VRL-03270) - Roo
14. Jaana K. (VRL-03669) - Syrjän Verililja
15. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
16. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
17. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
18. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
19. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
20. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
21. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
22. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
23. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
26. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
27. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
28. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uiva
30. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288

4. Helppo A (30/30)

1. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
2. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
4. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
6. matty (VRL-00816) - Lorun Pikku-Pulla
7. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
8. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri
9. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
12. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
13. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
14. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
15. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
16. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
18. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
19. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
20. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Kotitonttu
21. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
22. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
23. Heimo (VRL-03270) - Roo
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surumurhe
25. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
27. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka
28. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
29. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
30. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741