KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 16.8.2018, vip on 10.8.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ1-7. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A

Tulokset

1. Helppo B (30/30)

1. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
2. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
3. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
6. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
7. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmo
9. Jaana K. (VRL-03669) - Nimule Napalm Must
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
11. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
12. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
13. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
16. July (VRL-13498) - Kiaratsa Krote VH15-052-0062
17. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
18. Jaana K. (VRL-03669) - Armando PIC VH11-033-0017
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
20. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
21. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
22. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
23. matty (VRL-00816) - Filli-Vanilli VH18-018-1151
24. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
25. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
26. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
27. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
28. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
29. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Asbjörn
30. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias

2. Helppo B (30/30)

1. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
3. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
4. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
5. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
6. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
7. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
8. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
10. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
11. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
12. July (VRL-13498) - Nedrana VH15-010-0076
13. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
14. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
15. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
16. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
17. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
18. Jaana K. (VRL-03669) - Tóc Fasgadair VH15-017-0311
19. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink VH18-018-0714
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
23. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
24. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
25. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
26. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
27. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
28. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
30. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092

3. Helppo A (30/30)

1. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Turhantarkka
2. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
3. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
5. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
6. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
7. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
10. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
11. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
12. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
13. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uiva
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
16. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
17. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
18. Jaana K. (VRL-03669) - Syrjän Verililja
19. Heimo (VRL-03270) - Roo
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
21. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
23. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
24. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
25. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
26. Jaana K. (VRL-03669) - Mörkövaaran Ninnina
27. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
29. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli

4. Helppo A (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surumurhe
3. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
4. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Kotitonttu
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
8. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
9. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
10. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
11. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
12. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
15. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
16. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
17. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
18. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
19. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
20. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
21. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri
22. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
24. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
25. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
26. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
27. matty (VRL-00816) - Lorun Pikku-Pulla
28. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
29. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
30. Heimo (VRL-03270) - Roo