KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 17.8.2018, vip on 10.8.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ1-7. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A

Tulokset

1. Helppo B (30/30)

1. Jaana K. (VRL-03669) - Armando PIC VH11-033-0017
2. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
3. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
4. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
5. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
6. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
7. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
10. Jaana K. (VRL-03669) - Nimule Napalm Must
11. matty (VRL-00816) - Filli-Vanilli VH18-018-1151
12. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
13. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
14. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmo
17. July (VRL-13498) - Kiaratsa Krote VH15-052-0062
18. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
19. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602
21. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
22. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
23. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
24. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
26. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
27. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
28. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
29. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
30. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Asbjörn

2. Helppo B (30/30)

1. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Matilda VH17-024-0013
2. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Armastava VH16-018-2621
3. Jannica (VRL-04799) - Wenezia
4. Heimo (VRL-03270) - Kuuramaan Mutristus
5. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Buttons VH17-024-0014
6. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
7. Kida (VRL-08368) - Lloeren Trefor
8. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
10. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Varjorautias
11. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
12. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
13. Kioja (VRL-13006) - Nightwing Coup VH17-029-0100
14. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
15. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
16. July (VRL-13498) - Helestar VH15-018-0806
17. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
18. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink VH18-018-0714
22. July (VRL-13498) - Nedrana VH15-010-0076
23. Heimo (VRL-03270) - Orange Wood's Apollo
24. Jannica (VRL-04799) - Rocks After Dark
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
26. felissa (VRL-04000) - Duanin Sokerihumala VH18-018-1191
27. Sonja (VRL-11911) - Vinhan Belicia VH17-024-0020
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
29. July (VRL-13498) - PKSTU Kashman VH15-052-0092
30. Jaana K. (VRL-03669) - Tóc Fasgadair VH15-017-0311

3. Helppo A (30/30)

1. Jaana K. (VRL-03669) - Syrjän Verililja
2. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
3. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
4. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
5. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
7. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
8. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Turhantarkka
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uiva
10. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
12. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
13. Heimo (VRL-03270) - Roo
14. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
15. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766
17. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
18. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
20. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiikeli
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Kievarinkujan Reemeli VH17-018-0948
24. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
25. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
26. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
27. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
28. Jaana K. (VRL-03669) - Mörkövaaran Ninnina
29. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
30. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002

4. Helppo A (30/30)

1. jabberjinx (VRL-13570) - White Qiana VH16-031-0741
2. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Kotitonttu
3. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri
4. Heimo (VRL-03270) - Roo
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
6. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Flipper
7. jabberjinx (VRL-13570) - Edge of Infinity VH17-031-0229
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kasino VH18-018-1314
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395
10. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894
11. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003
12. Kida (VRL-08368) - Kalman Ritarihaukka VH18-018-1319
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan
14. matty (VRL-00816) - Hukkalan Taifumerangi VH18-018-1193
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394
16. Heimo (VRL-03270) - Jalpoka
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
18. Sonja (VRL-11911) - Frostlow Abyss VH17-022-0002
19. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Cinnamon Moon VH16-029-0288
20. matty (VRL-00816) - Lorun Pikku-Pulla
21. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka
22. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan
23. Heimo (VRL-03270) - Pläsinpellon Yllätysori
24. Sonja (VRL-11911) - Frostbite Dael VH17-022-0005
25. Kida (VRL-08368) - Caer Maelor
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surumurhe
27. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
29. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968
30. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173